logo

Zadanie

Maja, Ola i Jagna kupowały zeszyty. Maja za 33 grube zeszyty i 88 cienkich zapłaciła 10 zł10\ \text{zł}. Ola kupiła 44 grube oraz 44 cienkie zeszyty i również zapłaciła 10 zł10\ \text{zł}. Czy Jagnie wystarczy 1010 złotych na zakup 55 grubych zeszytów i 11 cienkiego?

Rozwiązanie

O zadaniu

ID

40fb1263-ccc1-4286-b91c-02885c7163d4

Poziom:
Szkoła podstawowa
Format rozwiązania:
Ocena:
0.00(0)
Dziedzina:
Definicje: