Zadanie
Zmieszano dag rodzynek w cenie za kilogram oraz dag pestek dyni w cenie za kilogram. Ile kosztuje kilogram tej mieszanki?
Rozwiązanie
O zadaniu
ID
326ec328-1ea1-406e-828e-e05da744326d
Poziom:
Szkoła podstawowa
Format rozwiązania:
Ocena:
0.00
(0)
Dziedzina: